Sunday, July 12, 2015

4. päev, 8. aprill. Anjuna-rutiin. Hosteli seltskond. KirbuturgMinu tüüpiline Anjuna külas elamise rutiin: päeval käin ringi ja olen rannas, õhtul lähen mõnes terrassidega rannahoones toimuvale peole. Kusjuures iga nädalapäeva õhtul on suurem pidu iga kord erinevas kohas. Sealsetel pidude elektrooniline muusika (Goa trance ja muu sarnane) pole just minu lemmik. Aga siiski need peod on midagi Goale iseloomulikku, osa kohalikust rannakultuurist. Seal kohtab väga kirevat segu igasugustest huvitavatest inimestest, sealhulgas kunagi Goasse emigreerunud vanu hipisid.

Ka minu hostelis peatub väga mitmekesine seltskond:

* San – rannarastast hostelijuhataja, väga elav ja seltsiv India päritolu tüüp, kes pole paar kuud oma koju jõudnud, vaid elanud igaõhtuse pidutsemise rütmis. Hosteli hoovis laua ääres teeb ta mõned õlled igal õhtul. Hosteli seinal on kiri: „Kui sa oled siia tulnud, siis sa pead pidutsema!“
* Victoria ja Lina – saksa tüdrukud, kes sõidavad umbes kuu aega mööda Indiat ringi
* Danil – prantsuse tüüp, kes oma umb-prantsusekeelse tüdruku ja prantsuse sõbraga pikemalt hostelis elab ja võtab seal vastu nii välismaalasi kui kohalikke, kellele tätoveeringuid teeb. Tätoveeringud on siin väga in.
* Peter – tšiili tüüp (31), kes on poolteist aastat mööda maailma ringi reisimas. Pool aastat teenis lisaraha Austraalias. Tšiilis töötas finantsanalüütikuna, viimati BMW-s. Palk oli hea, aga tüütas ära. Osa ajast on ta reisinud oma tüdrukuga, kes hetkel aga on Tšiilis. Peter just väga ei kurvasta selle üle (loe: rõõmustab). Ta valmistub reisima edasi Euroopasse. Plaan on: paari kuuga pea kõik EU riigid.
* Lea – prantslanna, kes elab Berliinis ja valmistub kojulennuks. Reisis mitu kuud Indias, sealhulgas töötas vabatahtlikuna kuskil väga maalilises India mägiküla
* Jay – inglane, kes etniliselt on hindu, tulnud üksi Indiasse puhkusele
* Sunny – kohalik hindu, kes töötab Mumbais insenerina.
* Marsis, Brian – kaks taanlast, kes ka enne kojulendu siia tulnud
* Ravi – hindu, kes käib aeg-ajalt siin pidudel DJ-ks, muidu elab Mumbais. Siin natuke nagu kuulsus

Lea, Victoria ja Lina Anjuna rannas


Anjuna kirbuturg toimub iga nädala kolmapäeval
Mees paremal: "Vaata, see on veidrik!" Paljas mees: "Mis on veidrik?" Mees paremal: "Sina oled!"

Kommentaar kõrvalt: "Paarkümmend aastat tagasi oli see tavaline vaatepilt."

Prantslanna Lea otsis mingeid kindlaid asju, mina pildistasin niisama kõike

Vaene pull

Mees, kes tema abil raha teenis


Psühhedeelne rannarätik

India matrioškad - eks müüakse seda, mida kliendid ostavad


Lea sai oma soovitud antiikse peaehte

Ja leidis ühe hallipäise prantslase, kes pool aastast siin elab

No comments:

Post a Comment